Novinky

Pohádkový les 2019

10. 8. 2019
Obec Sendraž pořádá v sobotu 31. 8. 2019 „POHÁDKOVÝ LES“. Start je v 9:00. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.

Rozhledna opět otevřena

19. 7. 2019
SENDRAŽSKÁ ROZHLEDNA OPĚT OTEVŘENA  Neznámí vandalové odcizili z rozhledny několik šroubů, čímž ohrozili bezpečnost konstrukce i jejích návštěvníků. Všímavý výletník na tento nedostatek upozornil starostu obce, který kontaktoval technika, aby šrouby doplnil. Mezitím však byla rozhledna kvůli bezohledným zlodějům pro veřejnost na 3 dny uzavřená. V pátek 19.7. odpoledne byl provoz opět obnoven. Přijďte si užít jedinečný výhled

Rozhledna uzavřena

16. 7. 2019
Z technických důvodů je od 16.7.2019 Sendražská rozhledna uzavřena. O jejím otevření Vás budeme informovat.

Turnaj ve stolním tenise 2019

8. 3. 2019
Turnaj ve stolním tenise O pohár sendražského starosty. Výsledky: 1. místo Jiří Flégr 2. místo Josef Prouza ml. 3. místo Petr Macháček

Sendražský Biatlon – 1. ročník

9. 2. 2019
V sobotu 9. února se na Sendraži uskutečnil 1. ročník biatlonových závodů. Soutěžilo se ve třech kategoriích – muži starší, muži mladší a ženy. Účast byla hojná, výkony strhující, atmosféra jako vždy na Sendraži báječná 🙂 Soutěžilo se s heslem: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se 🙂

Rozloučení s prázdninami 2018

20. 8. 2018
Rozloučení s prázdninami aneb Cesta časem naší zemí Sobota 1. září 2018, Sendraž Start: od 9 do 12 hodin U Sv. Floriána na Sendraži Trasa: dlouhá cca 2 km Vstupné: dobrovolné Doprovodný program na celé odpoledne: DJ Boban, skákací hrad, výcvik psů, taneční skupina Hiro Kids, malování na obličej, zorbingové koule, chůdy, dětské hřiště a pískoviště, origami, Atelier Janina a